Bábics Tamás Csíkszeredában dobogós helyezést ért!

Szeptember 2-án került sor Csíkszeredéban egy AMATUR B kategóriás asztalitenisz versenyre.

A Gyergyói Ping Pong Sportklub két versenyzővel nevezett be erre a megmérettetésre és remek eredményel tértek haza.

Kovács Zsolt Péter a csoportkörben egy győzelemmel nem sikerült továbbjutni az egyenes kieséses szakaszba, így neki egy 29.-ik helyezést jelentett teljesítménye.

Bábics Tamás igazolta az útobbi időben mutatott jó formáját, hiszen a dobogó harmadik fokára állhatott fel a rendezvény végén, őt az elődöntőben a verseny győztese, a sepsiszentgyörgyi Toma Adrian búcsúztatta 3-1-es végeredménnyel.

Gratulálunk Tamásnak a remek helyezéséért és további sok sikert kívánunk a továbbiakhoz.

Az összesen 59 személyt megmozgató sportrendezvényen 2 kategóriában állhattak a sportolók az asztalokhoz.

2.  Toader Valentin - Agnita
3.  Bábics Tamás – (Gyergyói Ping Pong Sportklub) - Gyergyószentmiklós és Tamás Vivien – Csíkszereda

----------------------

29. Kovács Zsolt Péter  - (Gyergyói Ping Pong Sportklub) – Gyergyószentmiklós

Gratulálunk mindkét versenyzőnknek!

---------------------------------------------------------------------------------------

Karácsonkőn asztaliteniszeztünk!

Szeptember 2-án rendezték meg Karácsonkőn a „Kamarad kupa” őszi kiadását, amely egy AMATUR A turnénak számított.

A Karácsonkőn megrendezett asztalitenisz eseményen négy kategóriban versenyezhettek a jelenlevő amatőr sportolók, és amely összesen 122 személyt mozgatott meg.

A Gyergyói Ping Pong Sportklub játékosai is részt vettek ezen a sporteseményen 2 versenyzővel.

Haladó kategóriában 36 versenyző közül Bodrea Attila 27.-ik helyen végzett, míg Illés Ákos felküzdőtte magát egészen a 12.-ik helyezésig, amely egy nagy előrelépésnek számít, hísz Ákos nem olyan régőta versenyzik ebben a kategóriában.