Egy érmet érő helyezéssel tért haza Györfi Szabolcs Marosludasról!

Január 27-én és 28-án zajlott le a „Maros Kupa” elnevezésű AMATUR A kategóriás amatőr asztalitenisz verseny, amelyen a Gyergyói Ping Pong Sportklub amatőr asztaliteniszezői is részt vettek.

A két napos sporteseményen 4 kategóriában versenyezhettek az asztaliteniszező kedvelők, amelyre összesen 237 versenyző nevezett be.

Haladó kategóriában 60 versenyző közül, Gyergyói Ping Pong Sportklub színeiben játszó Illés Ákos 43.-ik helyen végzett, míg Bondrea Attila a nyolcaddöntőig ért el, ő végül a 12.-ik helyen zárt.

Open kategóriában Györfi Szabolcs 9 nyert mérkőzés után a negyeddöntőben végül alúl maradt a nagyenyedi Fülöp Attilával szemben, azonban ez a teljesítménye egy érmet jelentett számára.

Elit kategóriában Lovász Vilmos mérte össze tudását az ország legjobb amatőr asztaliteniszezőivel, egyetlen győztes mérkőzése ezúttal 53. versenyző közül csak a 44.-ik helyezésre volt elég.